Öğrenci Taşımacılığı

{{content.short_text}}

Mimtur Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kıymetli çocuklarımızı en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamanın ve değerli velilerimizin takdirini toplamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Mimtur Turizm, öğrenci servis araçları kapsamında;

-Okul taşıtlarımız 28/08/2007 tarih ve 26627 sayılı resmi gazetede yayınlanan okul servis araçları yönetmeliğine tabii, öğrenci taşımacılığına uygun emniyet kemerli araçlardan oluşmaktadır. 

-Öğrenci servislerimiz 0-3 yaş arasındadır.

-Araçlarımızın hepsi tam klimalıdır.

-Araçlarımız Arvento Araç Takip Cihazı ile izlenmektedir. Araçlarımızda bulunan GPS sayesinde araçlar kontrol edilebilir durumdadır. Öğrencimizin hangi güzergahta olduğunu, kaç km hızla seyir halinde olduğunu takip edebilirsiniz.

-Öğrencilerimizin tamamı özel sağlık ve ambulans hizmeti anlaşması kapsamında güvence altına alınmıştır. Olası sağlık problemlerine karşılık Medline ile anlaşmamız gereği anında müdahale hizmeti verilmektedir.

-Şoförlerimiz ve rehber personelimiz özel kıyafetli olup, kişisel bakıma özen göstermektedir.

-Araçlarımızın arkasında öğrencilerimizin iniş ve binişleri sırasında yakılmak üzere 30 cm çapında kırmızı ışık veren ve üzerinde siyah renkte büyük harfle ' DUR ' yazısı okunacak şekilde tesis edilmektedir. 

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım