Personel Taşıma Hizmeti

1987 yılında kurulan Mimtur Turizm, kurulduğu tarihten bu yana uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan geniş araç filosuyla “koşulsuz müşteri memnuniyeti” odaklı personel taşıma hizmeti vermektedir.

Devamı »

Öğrenci Taşımacılığı

Mimtur Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kıymetli çocuklarımızı en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamanın ve değerli velilerimizin takdirini toplamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Devamı »

Filo Kiralama

Firmamız geniş araç filosu ile (binek, üst sınıf binek, makam aracı, ticari araçlar, hafif ticari, kamyon, kamyonet, iş makineleri, VIP araçlar) sürücülü veya sürücüsüz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. 

Devamı »

Özel Gezi ve Organizasyon

Özel günleriniz ve davetlerinizde, şehir içi ve şehir dışına düzenlenen, toplantı, konferans, kongre, seminer, spor, tanıtım ve özel organizasyonlarda deneyimli şoförlerimizle 4+1 kişilikten 45+1 kişiliğe kadar modern araç filosuyla taşıma hizmeti vererek organizasyonun bütünlüğünü sağlamak adına üstlendiğimiz taşıma hizmetini kusursuzca yerine getirmekteyiz.

Devamı »

Vip Transfer

Mimtur Turizm olarak sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz, sizlerin belirlemiş oldukları programa uygun olarak hareket ederek, seçmiş olduğunuz araç ile yolculuğu sizin için keyifli bir hale getirmektedir.

Devamı »